Restauracia Pod hradom

Contemporain

Notre restaurant

Po úspešnom minuloročnom predstavení sa našej reštaurácie Pod hradom na celosvetovej akcii francúzskej kuchyne je nám veľkou cťou a zároveň potešením, že sa môžeme prezentovať i tento rok na „Goût de France 2020“.

Reštaurácia Pod hradom je skvelým miestom na komorné rodinné oslavy, svadby, obchodné stretnutia či romantické večery strávené vo dvojici. Príjemnú atmosféru dotvára presklenný interiér s výhľadom na mesto a samotný hrad. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá slúži pre hostí na ľahké obedy, popoludňajšie popíjanie kávy, či na strávenie príjemných chvíľ pri večernom osvetlení.

Naše dlhoročné skúsenosti získané v zahraničí sa snažíme každodennou prítomnosťou zužitkovať a prezentovať našim hosťom. Spoločne so skúseným personálom tvoríme spoľahlivý team, ktorého záujmom je poskytnúť hosťovi tie najkvalitnejšie služby a spojiť tak výnimočné prostredie s kreatívnou kuchyňou.

Ponúkame kuchyňu zameranú na zážitkovú gastronómiu, ktorú si môžete vychutnať v atraktívnych priestoroch s výhľadom na hrad . Jedlo je pripravované zásadne z čerstvých a kvalitných vyberaných surovín. Ozvláštnené rukou majstra šéfkuchára s dlhoročnou skúsenosťou si ho vychutnajú všetci gurmáni a milovníci dobrej kuchyne.

Ku skvelému jedlu určite patrí aj výnimočné víno a týmto pravidlom sme sa v spolupráci s lokálnymi vinármi riadili pri zostavovaní ponuky vín, ktorú u nás nájdete. Naša vínna karta obsahuje kvalitné regionálne ale aj svetové vína. Vínnu kartu sme zostavovali so zahraničnými someliermi.

Menu Goût de France 2020