Restauracja prowansalska C'est si bon

Haute gastronomie

Notre restaurant

W samym centrum Katowic znajduje się oryginalnie urządzona restauracja prowansalska C’est si bon, która kusi gości znakomitą kuchnią, eleganckimi wnętrzami i kameralną atmosferą. Właścicielka restauracji zadbała by jej wystrój oddał nastrój wysuszonej słońcem Prowansji. Powtarzając za Gazetą Wyborczą „Otaczają nas tutaj niby ze starości zmarszczone kolumienki, które przeplatają się z balustradami, balkonikami i odrestaurowanymi belkami stropowymi. Do tego wszystkiego stoły z pełną zastawą i wyprężeni, profesjonalni kelnerzy krążący dookoła stolików właściwie niezauważenie, jednak gotowi na każde skinienie”.

Karta menu ze swym bogactwem i różnorodnością potraw wraz z kolekcją wykwintnych win uczynią każdy posiłek długą, niezapomnianą ucztą. Specjalnością restauracji są potrawy kuchni francuskiej okraszone polską nutą.

Przytulny dwupoziomowy lokal mieści w swoich wnętrzach salę bankietową - idealną na kameralne uroczystości oraz dwie sale na pierwszym piętrze.

W C'est si bon, z dala od miejskiego zgiełku i kurzu ulic, delektując się bajeczną urodą otaczającego wnętrza, każdemu uda się odnaleźć skrawek słonecznej Prowansji.

Contact

ul. Ligonia 4 40-036, Katowice Pologne
Numéro de téléphone :
+48 515 147 374
Site internet :
Page Facebook :

Menu Goût de France 2020